Sajnos ez nem az én időm most. Kis leánykám kórházban, (tervezett műtét) nagy fájdalmai vannak, de már túl van a műtéten. A Fiam meg itthon, mert tegnap Ő is belázasodott
Tudom nem ilyen híreket vártok tőlem, de most csak ez van
Totya, nem akarom elhinni, hogy influenzás vagy! Pihend ki magad és gyógyulj meg, mi lesz velünk május 1-én?
Egyél sok vitamint és citromot, próbáld meg tonic-kal. Az nekem szokott használni.
Totya, ez már több kettőnél!Sőt, 3+1-nél is! /autó, torok, ujj, hát, influenza/ Gondoltam, hogy valami bajod lehet, hogy nem jelentkeztél tegnap.Csak pihengess, gyógyulgass!
) Igen, tudok!
Szóval, Totya jó ifivezetőhöz méltón mozgalmi életet akar velünk élni, és meg ígérte, hogy kivisz minket a Hősök terére május elsején... Namármost, látván, hogy kicsit ódzkodunk - csak danolást vállaltunk az én javaslatomra - aszonta', hogy esetleg össze is szed minket, mert annyira hithű ifivezér ! Aztán próbálta talicskával kivitelezni a dolgokat, de rájött - mivel nekem dupla talicska kell, hogy egyszerűbb lesz egy IFA teherautóval a szállításunk! Én javasoltam a ZIL-t is, végül is a döntés az Övé!! Jofsi kell mindkettőhöz!! Szóval itt tart a dolog, de asszem, maradunk az éneklésnél, mert azóta nagyon hallgat, mióta a tettek mezejére kéne lépni!! Hithű, hithű, de kicsit öreg már..., oszt fáradt ennyi "ifiasszonyhoz"!!!