SZAKÉRTŐKMUNKAKÖZVETÍTŐKALKULÁTORFOGANTATÁSTERHESSÉGBABAGYEREKNEVELÉSTB, PÉNZÜGYEKÉLETMÓD, EGÉSZSÉGSZABADIDŐRECEPTEKHÚSVÉT

Mire jók az őssejtek?

Családinet [cikkei] - 2010-10-28
 [X]

Az őssejtek levétele egyszeri lehetőség. Bízva abban, hogy sosem lesz rá szükség, egyszer gondold végig, hogy mit nyerhetsz vele!

A különleges képességű őssejtek egyre több ismert betegséget képesek meggyógyítani. 
Ma már több, mint 80 féle betegség kezelésében alkalmaznak sikerrel köldökvér őssejtekkel, Magyarországon a sikeres kezelések száma már meghaladta a 100-at.

 
Hazánkban a legtöbb kezelést vérképzőszervi betegségek (leukémia, anémia), és daganatos megbetegedések gyógyításakor végzik, és sikerrel kísérleteznek a cukorbetegség, és egyes autoimmun (Parkinson kór, sclerosis multiplex, stb.) betegségek gyógyításával is.
 
Családtagok (testvérek és szülők) gyógyításánál is nagy eséllyel használhatók gyermekünk köldökvér őssejtjei, és már több esetben sikerrel végeztek ilyen kezeléseket.
 
 
Miért jobb az őssejtek születéskori levétele?
BabaA legnagyobb koncent-rációban, a legjobb minőségben, és a leg- egyszerűbben kinyerhető őssejtek a köldökzsinór-vérben találhatók. 
 
A születéskor levett mintákban lévő őssejtek még nem találkozhattak olyan betegsé- gekkel, amelyek egy felnőtt vagy egy gyermek szervezetében már benne lehetnek. A mintát adó Baba saját őssejtjei tökéletesen illeszkednek vissza a szervezetébe.
A Köldökvér levétele egyszerű, biztonságos, és fájdalom- mentes rutineljárás.


Az őssejt levétel menete:
A köldökzsinórvér levétele közvetlenül a baba megszületése után történik. A gyűjtést a szülést vezető orvos vagy a szülésznő végzi a szülőszobán, a méhlepényből a köldökzsinóron keresztül a gyűjtőzsákba, akár hagyományos (hüvelyi szülés), vagy császármetszés történik.
 
A köldökvérből származó őssejtek mellett lehetőség van a köldökzsinórból származó szöveti típusú őssejtek levételére is. Ebben az esetben nem a köldökzsinórt fagyasztjuk, hanem az annak feldolgozása során kinyert, felhasználásra kész szöveti típusú őssejteket.


Az őssejt tárolásban partnerünk a 12 éves Krio Intézet, amely:
A budapesti központban egy helyen végzi a minták gyűjtését, feldolgozását és tárolását is, ami magas színvonalú minőségi tárolást, és alacsony árképzést tesz lehetővé. 
 
A Krio Intézet emellett hazánk legnagyobb spermabankja, és tagja a már 12 országban jelen lévő Famicord csoportnak, amely tagjai garanciát vállalnak egymásért, ami komoly záloga a biztonságos hazai tárolásnak. 
 
A cégcsoport őssejt bankjai szoros szakmai együttműködést alakítottak ki egymással a legkorszerűbb technika és a tudományos eredmények hatékony alkalmazása érdekében.
 
Közép-Európában egyedülállóan rendelkezünk olyan nemzetközi minősítéssel (AABB), amely garanciát jelenthet arra, hogy az esetleges felhasználáskor az orvos felelősséggel el tudja végezni a kezelést.
 
25.000 Ft Őssejt tárolás kedvezmény!
 
Aki 4D ultrahang vizsgálaton járt valamelyik Hepinet 4D rendelőben, 25.000 Ft kedvezményt kap az őssejt tárolás költségéből személyes szerződéskötés esetén    (a kedvezmények nem vonhatók össze)!


A Hepinet 4D ultrahang rendelések, mint Kriopontok
Őssejt tárolással kapcsolatos tanácsadással és kedvezményes szerződéskötési lehetőséggel állunk a kismamák rendelkezésére. Célunk a korrekt tájékoztatás, a színvonalas szolgáltatás, ezért érdeklődés esetén telefonon megkeressük Önt, illetve személyes tanácsadással segítünk. 
 
Komplett 20 éves őssejt tárolás már 120.000 Forintért, (plusz 16.000 Ft éves tárolás), vagy 270.000 forintért (komplett 20 év 4D ultrahang kedvezménnyel) elérhető!
(kedvezményes részletfizetés, egészségpénztári zárolási lehetőség is)
 
Szenczi Szilvia 20/555-03-31, Balogh Szilvia 20/555-00-76, www.kriopont.hu

 
Kriopontok:
 
4D Ultrahang a Váci úti Brendon mellett
1138 Budapest, Váci út 168.
 
4D Ultrahang a Szent Margit Kórházban
1032 Budapest,  Bécsi út 132.
 
4D Ultrahang a Péterfy Kórházban
1076 Budapest, Péterfy S. u. 20.
 
4D Ultrahang a Szegedi Női Klinikán
6725 Szeged, Semmelweis u. 1.
 
Medinice Rendelő
1165 Budapest, Veres P. u. 110.
 
György 4D Ultrahang 
9024 Győr, Bem tér 5.
 
Gólyafészek Kismama Centrum
8000 Székesfehérvár, Gyümölcs u. 8.
 
4D Ultrahang a Bugát Pál Kórházban
3200 Gyöngyös, Dózsa Gy. u. 22.
 
4D Ultrahang Kecskeméten
6000 Kecskemét, Dobó krt. 9-11.
(A hozzászólások megjelenítéséhez jelentkezz be Facebookra!)

LEGOLVASOTTABB

Letartóztatták a holtan talált berekfürdői kisfiú anyját

Elrendelte a bíróság szerdán a holtan talált berekfürdői kisfiú német állampolgárságú anyjának letartóztatását - közölte a Jász-Nagykun-Szolnok Vármegyei Főügyészség az MTI-vel.

Holtan találtak egy tízéves német fiút Berekfürdőn

Holtan találtak egy tízéves német állampolgárságú fiút a Jász-Nagykun-Szolnok vármegyei Berekfürdőn - közölte honlapján a rendőrség vasárnap délután.

Kegyetlen bántalmazás a csepeli technikumban: diákok kínozták meg fiatalabb társukat

Négy 19 éves diák brutális módon bántalmazta 15 éves iskolatársát a csepeli Weiss Manfréd Technikumban. Az eset során a fiút megverték, lekötözték, majd vízzel fojtogatták.

Közeledik a tavasz, gyakoribb a migrén?

A migrénesek pontosan tudják, melyek azok a triggerek, amelyek kiváltják náluk a görcsös fájást. Leggyakrabban bizonyos ételeket, fényt, hangokat, stresszt szokás emlegetni, de sokan vannak, akiket az időjárásváltozás visel meg. Dr. Para Szabolcs, a Neurológiai Központ neurológusa a közeledő tavaszi frontok kapcsán beszélt a migrén kezelési lehetőségeiről.

Tragédia az arizonai tavon: négy hónapos csecsemő hunyt el az extrém hőség miatt

Egy családi hajókirándulás tragédiába torkollott Arizonában, amikor a négy hónapos Tanna Rae Wroblewski életét vesztette a szélsőséges hőmérséklet következtében. Az eset rávilágít a hőség veszélyeire és a megelőzés fontosságára.

© 2004-2022 Családi Háló Közhasznú Alapítvány - minden jog fenntartva.
Ügynökségi értékesítési  képviselet: Adaptive Media
ADATVÉDELMI BEÁLLÍTÁSOK
A szerkesztő ajánlja