SZAKÉRTŐKMUNKAKÖZVETÍTŐKALKULÁTORFOGANTATÁSTERHESSÉGBABAGYEREKNEVELÉSTB, PÉNZÜGYEKÉLETMÓD, EGÉSZSÉGSZABADIDŐRECEPTEK

Alapítványi játszótér

Családinet [cikkei] - 2006-07-24
Budapesttől 7 km-re alapítványi játszótér Gyömrőn, a tó mellett.

Ingyenes belépés

 

 

Három gyermekével komoly anyagi teher gyerekprogramon részt venni?

 

 Ha egy játszóházban akarjuk lefárasztani energiától duzzadó gyermekünket, akkor óránként 1200-1400 Ft-ot fizetnünk a szórakoztatásért. Ezt egy több gyerekes család ötezer Forint alatt nem ússza meg.

 

Nyáron rengeteg szülő viszi gyerekeit az igényesen felújított, közeli gyömrői-tóhoz, ezért a nyári hónapokban létre hoztunk a strand mellett egy olyan alapítványi játszóteret, ahol a kicsik (1-14 év) felhőtlenül szórakozhatnak a játszóházi áraknál jóval alacsonyabb áron.

 

Az alapítványi játszótér augusztus végéig szombaton és vasárnap 10-18 óra között üzemel. A gyerekek nyolc órán át több, mint 30 féle játékot játszhatnak, vetélkedhetnek, kreatív versenyeken vehetnek részt, összemérhetik ügyességüket társaikkal. Ha gyerekének van kedve kipróbálni ügyességi próbákat, akkor hétvégén jöjjenek el a homokos part mögött levő, erdő melletti alapítványi játszótérre, ahol a csemete fakirakózhat, nyakláncot festhet, vízi pisztolyozhat, karláncot fűzhet, ping-pongozhat, labdázhat, hullahoppozhat, halászhat, talicskázhat, kérhet arcfestést, vagy lufit, portrét magáról, hajtogathat, origami technikákkal ismerkedhet, célba dobhat, tekézhet, kipróbálhatja a varázsdobozt, zsákban ugrálhat vagy kötélhúzó versenyen vehet részt.

 

Azok a családok, ahol három vagy több gyermek él, nehezen engedhetnek meg maguknak egy többórás játszóházi kikapcsolódást. Ezért az Eleven Gyerekek Klubja minden hétvégén 10 családot kisorsol, akik ingyen jöhetnek be a rendezvényünkre. Ha szeretne jegyet igényelni, akkor jelölje meg, hogy melyik hétvégi napon lenne ideje eljönni, adja meg a gyerekek nevét, életkorát, címét, telefonszámát és e-mail címét, és csütörtökön értesítjük az Interneten keresztül a sorsolás eredményéről.

 

 

 

Üdvözlettel:

Langmár Zsuzsanna

Eleven Gyerekek Klubja

www.elevengyerekek.hu

2234 Maglód, Linné K. u. 22/a.

06-29-328-128

06-20-96-523-96

 

 

 

Ha szeretne ingyen jegyet az alapítványi játszótérre, akkor küldje el igényét az Elevengyerekek Klubjának szerdáig

(A hozzászólások megjelenítéséhez jelentkezz be Facebookra!)

LEGOLVASOTTABB

"Ez egy csoda, hogy ő itt van" - Gryllus Dorka nem számított rá és észre sem vette, hogy 47 évesen újra babát vár

Gryllus Dorka, a népszerű színésznő őszintén mesélt családi életéről és váratlan terhességéről Kadarkai Endre "Nőszintén" című műsorában. A most 52 éves színésznő elárulta, hogy 47 évesen, amikor már lemondott a gyermekvállalás lehetőségéről, hatalmas meglepetésként érte, hogy ismét babát vár.

Tragédia Győr mellett: Gyógyíthatatlan beteg volt a gyermek, akivel az anyja a vonat elé lépett

Győr közelében, Ménfőcsanak mellett egy 41 éves nő végzetes döntést hozott: péntek este karjában hároméves kisfiával egy száguldó vonat elé lépett. A környékbelieket sokkolta az eset, amelyet egyesek szerint az anya kétségbeesése váltott ki, mivel gyermeke gyógyíthatatlan betegséggel küzdött. Az asszony vélhetően tudatosan választotta ki a helyszínt, ahol a vonatok nagy sebességgel haladnak, és ahol nem maradt esély a túlélésre.

Tragédia Tatabányán: öngyilkos lett egy általános iskolás diák

A rendőrség közigazgatási eljárás keretében nyomozást indított az ügy kivizsgálása érdekében.

Mi történik? Több mint 120 iskolában van bombariadó az országban

Csütörtök reggel bombariadókat jelentettek több budapesti és később vidéki iskolából is, miután fenyegető e-maileket kaptak az intézmények. Az érintett iskolák között vannak csepeli, óbudai és újpesti intézmények, valamint a XVII. kerületi Kőrösi Csoma Sándor Általános Iskola és Gimnázium, illetve a Zrínyi Miklós Általános Iskola is.

Családi tragédia Győr közelében: karján a kisgyermekével lépett a vonat elé egy édesanya

Tragédia történt péntek este Győr-Ménfőcsanak közelében: egy édesanya, karján a gyermekével a vonat elé lépett. Az édesanya azonnal meghalt, a gyermek életéért a gyorsan kiérkező mentők küzdöttek, de nem tudták megmenteni – írja a MÁV-csoport Facebook-oldala.

© 2004-2022 Családi Háló Közhasznú Alapítvány - minden jog fenntartva.
Ügynökségi értékesítési  képviselet: Adaptive Media
ADATVÉDELMI BEÁLLÍTÁSOK
A szerkesztő ajánlja