SZAKÉRTŐKMUNKAKÖZVETÍTŐKALKULÁTORFOGANTATÁSTERHESSÉGBABAGYEREKNEVELÉSTB, PÉNZÜGYEKÉLETMÓD, EGÉSZSÉGSZABADIDŐRECEPTEK

Turiyam Női Közösség

Családinet [cikkei] - 2009-02-10
Üdvözöllek! Knolmár Marica vagyok és a Turiyam Női közösségének hírét hozom számodra. Kérlek, a hírt add tovább barátnőidnek!



Tapasztaljuk minden nap, hogy a modern élettempó, a pörgés, a rengeteg feladat, ami ránk nőkre hárul, mennyi rugalmasságot, testi – lelki és szellemi erőt,  igényel tőlünk.  Ennek hiányában elfáradunk, elkedvetlenedünk, elszomorodunk, eltávolodunk erőt adó forrásainktól, az emberi kapcsolatoktól, egymástól, pedig  éppen egymásra van szükségünk. Boldog, harmonikus nők  szeretnénk lenni azok, akik segíteni tudnak másoknak is és megértő párkapcsolatban élnek a férfival. Szépen szeretnénk élni és ez érthető! E közös céljaink elérése inspirálta  A Turiyam Női Közösség létrehozását.

Naponta érezzük  a külső nyomást, a nehézségeket:  nincs pénz, feszültek vagyunk, testi-lelki fájdalmaink vannak és a legtöbbször nem tudjuk, hogy mit tegyünk akkor, ha körülményeink negatív befolyásait nem értjük és így azok erősebbnek bizonyulnak nálunk. Ezért a Turiyam Női Közösségében önmagunk megismerésén dolgozunk, hogy képesek legyünk megfékezni magunkban a negativitást akkor is, ha a körülmények ezt nem támogatják.

Így a Turiyam Új, Női Közösségi Programjának vezető motívuma Életfánk gondozása lett, a törődés és a segítés elemeinek támogatásában.

A Turiyam Női Programjával létezésünk minőségi, pozitív  változásának adunk teret. Célunk, hogy belső erőnk női minőségeinken keresztül megnyilvánulhasson, kinyílhasson, mint egy virág.  Nőiségünk  belső virágának magja, ott van bennünk rejtetten, de gondozás, törődés, belső figyelmesség hiányában nem tud virágba borulni. Elindulunk befelé felfedezni e kicsi magunkat, hiszen feladatunk, hogy Életfánk magjának, magunknak, szeretői legyünk. E belső folyamatunk, szeretővé válásunk szimboluma a Turiyam emblémája.

Tudjuk, hogy egyedül milyen nehéz, van, amikor egyedül nem megy, de hisszük, hogy a Turiyam Női Közösség erőt tud nyújtani nekünk, magyar nőknek abban, hogy életfeladatunkat megleljük, kreativitásunkat kibontani tudjuk és a férfival való kapcsolatunkat egyensúlyba hozzuk.



Segítsünk egymásnak ebben!

Csatlakozási szándékodat itt jelezd felénk, köszönjük!
(vagy itt: turiyam@turiyam.com)

2009. Új-Zéland, Wellington
Knolmár Marica
(Minden jog fenntartva!)

(A hozzászólások megjelenítéséhez jelentkezz be Facebookra!)

LEGOLVASOTTABB

Három gyerek tűnt el Szigetszentmiklósról

A szigetszentmiklósi rendőrök a lakosság segítségét kérik három gyermek eltűnésének felkutatásában.

Epekövesek, figyelem! Íme a gasztroenterológus ünnepi tanácsai

Az ünnepi időszakban tömegesen jelentkeznek a sürgősségi ellátásban az epekólikás betegek. Dr. Pászthory Erzsébet, a Gasztroenterológiai Központ gasztroenterológus, belgyógyász szakorvosa szerint, ha valaki már átélt ilyen rohamot, az soha nem felejti el; megfelelő kezelés híján pedig bármikor újra jelentkezhetnek a tünetek, és akár súlyosabb szövődményeket is okozhatnak a kövek.

Elmúlhat-e magától a pánikbetegség?

A pánikbetegséggel nehéz együtt élni, különösen, ha úgy érezzük, kicsúszik a kezeink közül a kontroll a rohamok kapcsán. Érdemes-e arra várni, hogy majd "magától" elmúlik a nehézség? Egyáltalán léteznek-e olyan eszközök, amelyekkel elősegíthetjük a javulást? Mikor és miért érdemes orvoshoz fordulni? Dr. Veres Andrea főorvos, a Pszichiátriai Központ pszichiátere adott választ a kérdésekre.

Óriási a korai felismerés jelentősége a nőgyógyászati daganatoknál is

A daganatos betegségek korai felismerése sok esetben élet-halál kérdése lehet, de legalábbis meghatározza a kezelés lehetőségeit. Így van ez a nőgyógyászati daganatok esetében is: minél korábban sikerül felismerni a betegséget, annál jobbak lehetnek a kilátások. Dr. Hernádi Balázs, a Nőgyógyászati Központ szülész-nőgyógyásza, a nőgyógyászati onkológia specialistája elmagyarázta, mikor, kinek és milyen vizsgálatok szükségesek az időben történő diagnosztizáláshoz.

Mit tehetünk, ha folyamatosan romlik a gyermekünk szeme?

A gyermekek látása világszerte egyre rosszabb, és ennek egyik egyértelmű oka a képernyő előtt töltött idő növekedése. Egy globális tanulmány szerint az utóbbi években egyre több gyermeknél jelentkezik miópia, más néven rövidlátás.

© 2004-2022 Családi Háló Közhasznú Alapítvány - minden jog fenntartva.
Ügynökségi értékesítési  képviselet: Adaptive Media
ADATVÉDELMI BEÁLLÍTÁSOK
A szerkesztő ajánlja