Babaköszöntő buli 3.: Milyen ajándékot vigyél egy babaköszöntő bulira?
Családinet [cikkei] - 2010-01-28
Manapság egyre népszerűbb az esküvőkön már elterjedt lista írása az ajándékokról. Ezt a babaköszöntő alkalmával is nyugodtan alkalmazhatod.
Ebben az esetben a kismama mondja el, mik azok, amikre szüksége lesz, lehetőleg minél pontosabban, hogy könnyen beazonosítható legyen a termék. Igyekezzünk úgy kialakítani a listát, hogy több árfekvésben tudjunk válogatni, így mindenki kiválaszthatja a maga pénztárcájához illő ajándékot. Amennyiben többen összeállnak nagyobb értékű ajándékot is tudunk venni, például etetőszéket, hordozót, vagy akár babakocsit.
Néhány ötlet:
- Cumi, cumilánc
- Csörgők
- Rágókák
- Fürdő játékok
- Bébijáték babakocsira
- Body szettek - különböző méretekben
- Rugdalózó szettek - különböző méretekben
- Bébi zoknik
- Morzsolgató kendők
- Vízhőmérő
- Kád
-
Pólya, pólyabetét
-
Fürdőlepedő
-
Hálózsák
-
Keresztelő kelengye
-
Tisztasági csomag (Törlőkendő, popsi krém, fürdető, sampon, hintőpor, babaolaj, testápoló
- Forgó altató
- Bébi figyelő
- Játszószőnyeg
- Pelenkázó táska
- Pelenka torta
- Bébi hordó
- Cumisüveg fertőtlenítő szett
- Kiságy
Ha gondolod, vihetsz a kispapának is ajándékot, ne érezze úgy, hogy őt kihagytad a jóból. Apukák részére kitalálhatsz felnőttesebb ajándékokat. Nekik már nyugodtan vihetsz egy üveg finom bort, vagy akár egy üveg whisky-t.
Kíváncsian várjuk, Neked milyen babaköszöntő ajándék ötleted van?
A cikksorozat további részei:
Babaköszöntő buli: Hogyan szervezzük?
Babaköszöntő buli 2.: Néhány szuper játékötlet a babaköszöntő bulira
Családinet hozzászólások:
LEGOLVASOTTABB
Három gyerek tűnt el Szigetszentmiklósról
A szigetszentmiklósi rendőrök a lakosság segítségét kérik három gyermek eltűnésének felkutatásában.
Epekövesek, figyelem! Íme a gasztroenterológus ünnepi tanácsai
Az ünnepi időszakban tömegesen jelentkeznek a sürgősségi ellátásban az epekólikás betegek. Dr. Pászthory Erzsébet, a Gasztroenterológiai Központ gasztroenterológus, belgyógyász szakorvosa szerint, ha valaki már átélt ilyen rohamot, az soha nem felejti el; megfelelő kezelés híján pedig bármikor újra jelentkezhetnek a tünetek, és akár súlyosabb szövődményeket is okozhatnak a kövek.
Elmúlhat-e magától a pánikbetegség?
A pánikbetegséggel nehéz együtt élni, különösen, ha úgy érezzük, kicsúszik a kezeink közül a kontroll a rohamok kapcsán. Érdemes-e arra várni, hogy majd "magától" elmúlik a nehézség? Egyáltalán léteznek-e olyan eszközök, amelyekkel elősegíthetjük a javulást? Mikor és miért érdemes orvoshoz fordulni? Dr. Veres Andrea főorvos, a Pszichiátriai Központ pszichiátere adott választ a kérdésekre.
Óriási a korai felismerés jelentősége a nőgyógyászati daganatoknál is
A daganatos betegségek korai felismerése sok esetben élet-halál kérdése lehet, de legalábbis meghatározza a kezelés lehetőségeit. Így van ez a nőgyógyászati daganatok esetében is: minél korábban sikerül felismerni a betegséget, annál jobbak lehetnek a kilátások. Dr. Hernádi Balázs, a Nőgyógyászati Központ szülész-nőgyógyásza, a nőgyógyászati onkológia specialistája elmagyarázta, mikor, kinek és milyen vizsgálatok szükségesek az időben történő diagnosztizáláshoz.
Mit tehetünk, ha folyamatosan romlik a gyermekünk szeme?
A gyermekek látása világszerte egyre rosszabb, és ennek egyik egyértelmű oka a képernyő előtt töltött idő növekedése. Egy globális tanulmány szerint az utóbbi években egyre több gyermeknél jelentkezik miópia, más néven rövidlátás.
Közösségi hozzászólások: