SZAKÉRTŐKMUNKAKÖZVETÍTŐKALKULÁTORFOGANTATÁSTERHESSÉGBABAGYEREKNEVELÉSTB, PÉNZÜGYEKÉLETMÓD, EGÉSZSÉGSZABADIDŐRECEPTEKHÚSVÉT

Bemutatkozik a Babaproject Weboldal és -áruház

Családinet [cikkei] - 2010-10-25
 [X]

Két évvel ezelőtt érlelődött meg bennem az a gondolat, hogy segítséget nyújtsak olyan pároknak akiknél nem jön a baba. Három gyermekes családanyaként nem kellett sokat gondolkodnom azon, mit érezhet egy olyan nő aki gyermek után vágyódik. Hiába...

Sokszor apró megoldásokon múlik a siker! Nem egyszer pedig lelki gátja van a fogantatásnak.

terhes pocakIsmereteimet napról napra bővítem, hogy mindig naprakész információkkal láthassam el, aki hozzám fordul. Idén szeptembertől lehetőség van konzultációra, amely lehet személyes, e-mailen vagy telefonon folytatott megbeszélés. A konzultáció ingyenes, ahol meghallgatom a leendő kismamát, tanácsokkal és információkkal látom el, amiből azt használ fel, amit jónak lát. Ha esetleg nem járt még bizonyos vizsgálatokon vagy nőgyógyásznál, hangsúlyozom annak fontosságát!

Egy másik fontos pontja a munkámnak az az előadás, ami a női hormonrendszerről szól. A következő időpont 2010.november 5-én lesz. Jelentkezni a honlapon lehet.

Nem csak a teherbeesés az egyetlen téma, hanem a változókori tünetek és ezek enyhítése is. Sőt azt a fontos témát is körbejárjuk, mit tehetünk annak érdekében, hogy kislányunk már  időben odafigyeljen az egészséges életmódra, ezzel együtt hormonháztartásának védelmére. Nem is gondolnánk milyen egyszerű dolgokról is van szó!


Az oldal webáruház részében pedig igyekszünk a babatervezéssel, a kismamák kényelmével és a babaápolással kapcsolatos termékek széles palettáját bemutatni, nagy hangsúlyt fektetve az elérhető árakra is! Hamarosan Karácsonyi kínálatunk is elérhető lesz, természetesen az egészséges termékek jegyében!

terhességi tesztA családomon kívül a munkám is boldoggá tesz, hiszen óriási érzés, hogy telefonálnak a kismamák, beszámolva a pozitív terhességi tesztről vagy arról, hogy  a terhesség megtartásánál beváltak az általam ajánlottak és megszületett a kisbabájuk. Sokszor „csak úgy” hívnak, kis bátorításért. Néha bizonytalanok, hogy a tesztjük pozitívnak számít-e. Számomra minden telefon hívás egyformán fontos és remélem, hogy még sok anyuka fog felhívni a jövőben ezzel a mondattal:

„Sikerült! Pozitív lett a tesztem!”

 

Gergely Veronika
a babaproject.hu vezetője




 

(A hozzászólások megjelenítéséhez jelentkezz be Facebookra!)

LEGOLVASOTTABB

A ferde testhelyzetben való alvás előnyei

A ferde testhelyzetben való alvás egy enyhén döntött fekvőfelület révén hasznosítja a gravitációt. Az ötlet nem újkeletű: bizonyos állatfajok és már az ókori egyiptomiak is felismerték, hogy a fej kissé megemelt helyzete sokszor előnyösebb. A modern tudomány pedig megerősíti, hogy a 3,5-5 fokos szöggel megemelt ágy segítheti a jobb alvást, a regenerációt és a méreganyagok eltávolítását.

Életmentés-Elsősegély Egészségügyi vészhelyzetben

Az elsősegélynyújtás és az életmentő beavatkozások kapcsán gyakran felmerül a kérdés, hogy "Miért kellene ezt tudnom? Nem vagyok egészségügyi szakember!" Erre a válasz egyszerű: a váratlan események nem válogatnak szakmai háttér vagy felkészültségi szint szerint.

Szaunában pihentek a szülők, miközben gyermeküket újraélesztették a siklósi fürdőben

Sokk és döbbenet uralkodott el a siklósi fürdőben, amikor egy 6 éves kisfiút kellett újraéleszteni - szülei eközben éppen a szaunában tartózkodtak. A majdnem tragédiába torkolló eset a Siklósi Hírek beszámolója szerint komoly következményeket vonhat maga után.

Fiatal édesanya tragédiája: agyvérzés következtében hunyt el a szülés után

Megdöbbentő tragédia rázta meg a nyíregyházi közösséget: egy 22 éves kismama életét vesztette nem sokkal gyermeke születése után. Az eset körülményeit jelenleg is vizsgálják a hatóságok és az egészségügyi szakemberek.​

Évente 5 ezren halnak meg itthon vastagbélrákban, pedig szűréssel megelőzhető lenne a betegség (VIDEÓVAL)

Ugrásszerű növekedést mutat az utóbbi évtizedekben a vastag- és végbéldaganatok száma: Magyarországon mintegy kilencezer új vastagbéldaganatot diagnosztizálnak évente, és ez a második leggyakoribb halált okozó daganatos betegség, amely évente mintegy ötezer ember életét követeli. A már kialakult daganat felismerése mellett a betegség meg is előzhető az időben elvégzett vastagbéltükrözéssel (kolonoszkópia), és a daganatos elfajulásra hajlamos polipok eltávolításával. A Semmelweis Egyetem legújabb oktatóvideója azt mutatja be, hogyan kell a vizsgálatra felkészülni, mi történik a vastagbéltükrözés során, és mire kell számítani azt követően.

© 2004-2022 Családi Háló Közhasznú Alapítvány - minden jog fenntartva.
Ügynökségi értékesítési  képviselet: Adaptive Media
ADATVÉDELMI BEÁLLÍTÁSOK
A szerkesztő ajánlja