SZAKÉRTŐKMUNKAKÖZVETÍTŐKALKULÁTORFOGANTATÁSTERHESSÉGBABAGYEREKNEVELÉSTB, PÉNZÜGYEKÉLETMÓD, EGÉSZSÉGSZABADIDŐRECEPTEK

A nyári fotópályázatok eredményhirdetése

Családinet [cikkei] - 2011-08-09
Véget ért a Nyári baba- és kisgyerek-szépségversenyünk, valamint a Nyaral a család fotópályázatunk. A nyerteseknek ezúton is gratulálunk!

Nyerteseink:


Nyári babaszépségverseny


1. helyezett: zonay
Nyereménye: egy családi wellness hétvége a Hotel Aquarellben
2. helyezett:
penzesemilia
Nyereménye: egy egész napos családi belépő az Aquaworld Vízibirodalomba
megosztott 3. hely*: kiccsy és Andics
Nyereményük: egy-egy egész napos családi belépő az Aquaworld Vízibirodalomba

* a zsűri szavazatai és a nagyon szoros küzdelem miatt a harmadik helyre két játékosunkat is kiválasztottuk.

Nyári kisgyerek-szépségverseny

1. helyezett: petroani300
Nyereménye: egy családi wellness hétvége a Hotel Aquarellben
2. helyezett: khrissi
Nyereménye: egy egész napos családi belépő az Aquaworld Vízibirodalomba
3. helyezett: nori.olasz
Nyereménye: egy egész napos családi belépő az Aquaworld Vízibirodalomba

Nyaral a család fotópályázat

1. helyezett: David1993
Nyereménye: egy családi wellness hétvége a Hotel Aquarellben
2. helyezett: corazon
Nyereménye: egy egész napos családi belépő az Aquaworld Vízibirodalomba
3. helyezett: monin
Nyereménye: egy egész napos családi belépő az Aquaworld Vízibirodalomba
 

Gratulálunk nyerteseinknek!

Köszönjük a részvételt, a győzteseket e-mail útján értesítjük, akiket kérünk, hogy 30 napon belül jelentkezzenek, ha nem adták meg adataiknál valós nevüket és címüket. Amennyiben erre nem kerül sor, úgy sajnos nem tudjuk kipostázni a nyereményt. Megértéseteket köszönjük!

(A hozzászólások megjelenítéséhez jelentkezz be Facebookra!)

LEGOLVASOTTABB

Tragédia Zalaszentgróton: összecsomózott lepedőkön próbált leereszkedni a 14 éves lány a 4. emeletről

Egy emberként gyászolja Zalaszentgrót a 14 éves Viktóriát, aki tragikus körülmények között vesztette életét.

Vajna Tímea béranya segítségével lett édesanya, és már úton van a második baba is

Évekig tartó küzdelem után béranya segítségével megszületett Palácsik-Ráthonyi Tímea első gyermeke, és már úton van a második baba is.

Tragédia Kalocsán: Meghalt egy gyermek, miután a kalocsi kórházból Bajára küldték

Egy gyermek életét vesztette, miután a kalocsai kórházból Bajára küldték - számolt be az esetről az ATV Híradója. A gyermek kedden délután került a kalocsai intézménybe kruppos köhögéssel és tüdőgyulladással, azonban ott nem látták el, mivel a kórház gyermekosztályát korábban bezárták.

Holtan találtak egy tízéves német fiút Berekfürdőn

Holtan találtak egy tízéves német állampolgárságú fiút a Jász-Nagykun-Szolnok vármegyei Berekfürdőn - közölte honlapján a rendőrség vasárnap délután.

Miért veszélyes a pápát is megtámadó kétoldali tüdőgyulladás?

A legfrissebb hírek szerint Ferenc pápa kétoldali tüdőgyulladás miatt szorul kórházi kezelésre. Bár a Vatikán közleménye szerint a laborvizsgálatok, a mellkasröntgen és a pápa állapota "továbbra is összetett képet mutat", a vallási vezető "jó hangulatban" van. Dr. Hidvégi Edittől, a Tüdőközpont gyermek- és felnőtt tüdőgyógyászától megkérdeztük, miért fenyegetheti az idősebbeket komolyabban a tüdőgyulladás, milyen tünetekre kell felfigyelni és hogyan lehet kezelni a betegséget.

© 2004-2022 Családi Háló Közhasznú Alapítvány - minden jog fenntartva.
Ügynökségi értékesítési  képviselet: Adaptive Media
ADATVÉDELMI BEÁLLÍTÁSOK
A szerkesztő ajánlja