SZAKÉRTŐKMUNKAKÖZVETÍTŐKALKULÁTORFOGANTATÁSTERHESSÉGBABAGYEREKNEVELÉSTB, PÉNZÜGYEKÉLETMÓD, EGÉSZSÉGSZABADIDŐRECEPTEK

Hogyan segít a méhpempő a pároknak?

Családinet [cikkei] - 2012-09-15
 [X]

A méhpempő egy rendkívüli koncentrált eledel, amit a méhanyának állítanak elő a dolgozó méhek, hogy az folyamatosan biztosítsa a szaporodáshoz szükséges petéket.

A méhpempő több mint 100 összetevője - vitaminok, ásványi anyagok, nyomelemek, fehérjék - által, kivívta a szuperélelmiszer jelzőt. A méhpempő jelentőségét mutatja, hogy számos természetgyógyász és meddőségi központ is ajánlja betegeinek.

A méhpempő rendkívüli hatékonysággal fokozza mind a férfi mind a női termékenységet. Akkor a leghatásosabb, ha a pár mindkét tagja eszi. Érdemes már hónapokkal a babatervezés előtt elkezdeni fogyasztani, és nemcsak közvetlenül előtte.

Miért fogyasszunk babatervezés előtt a méhpempőt?

méhpempőA méhpempő feltölti a nő szervezetét azokkal a tápanyagokkal, amelyek  sokszor helytelen életmód következtében  hiányoznak. Érdemes a méhpempő fogyasztását akár már fél évvel korábban is elkezdeni, hogy helyreállítsuk ásványi anyag, vitamin, nyomelem készleteinket, továbbá nem utolsó sorban hormonháztartásunkat.

A férfiaknak is érdemes pár hónappal előtte elkezdeni fogyasztani a méhpempőt, hiszen immunerősítő és méregtelenítő hatásain túl, a sperma minőségét is feljavítja.

Nagyon sokan boldogságot és eufóriát éreznek nagyobb méhpempő adag elfogyasztása után. Ez segít a belső harmónia megtalálásában. A belső harmónia nagyon fontos babatervezés előtt mindkét fél számára.

A terhesség első hónapjaiban is ajánlott



méhpempőA méhpempőt érdemes az első 2-3 hónapban fogyasztania az anyukának. A magzat idegrendszere az első hetekben már elkezd fejlődni. A méhpempő egyetlen forrása a 10-HDA savnak és az acetilkolinnak, melyek az idegrendszer működésében jelentős szerepet játszanak. A méhpempőt fogyasztó édesanya, hozzájárulhat a magzat idegrendszerének megfelelő fejlődéséhez.

A méhpempő fo
gyasztásával a leendő édesanya, szervezetét feltöltheti bioaktív (tehát nem mesterséges) vitaminokkal, ásványi anyagokkal és nyomelemekkel, melyekre a következő hónapokban oly nagy szüksége lesz.

Szülés után is segít

A méhpempő segíti a tejképződést az újdonsült kismamánál. A méhpempőben lévő rengeteg bioaktív hasznos tápanyag, a tejen keresztül átadható a csecsemőnek is.

További információk: http://www.mehpempo.hu/
Infóvonal: +36 70 / 3377 059

 

(A hozzászólások megjelenítéséhez jelentkezz be Facebookra!)

LEGOLVASOTTABB

Három gyerek tűnt el Szigetszentmiklósról

A szigetszentmiklósi rendőrök a lakosság segítségét kérik három gyermek eltűnésének felkutatásában.

Epekövesek, figyelem! Íme a gasztroenterológus ünnepi tanácsai

Az ünnepi időszakban tömegesen jelentkeznek a sürgősségi ellátásban az epekólikás betegek. Dr. Pászthory Erzsébet, a Gasztroenterológiai Központ gasztroenterológus, belgyógyász szakorvosa szerint, ha valaki már átélt ilyen rohamot, az soha nem felejti el; megfelelő kezelés híján pedig bármikor újra jelentkezhetnek a tünetek, és akár súlyosabb szövődményeket is okozhatnak a kövek.

Óriási a korai felismerés jelentősége a nőgyógyászati daganatoknál is

A daganatos betegségek korai felismerése sok esetben élet-halál kérdése lehet, de legalábbis meghatározza a kezelés lehetőségeit. Így van ez a nőgyógyászati daganatok esetében is: minél korábban sikerül felismerni a betegséget, annál jobbak lehetnek a kilátások. Dr. Hernádi Balázs, a Nőgyógyászati Központ szülész-nőgyógyásza, a nőgyógyászati onkológia specialistája elmagyarázta, mikor, kinek és milyen vizsgálatok szükségesek az időben történő diagnosztizáláshoz.

Elmúlhat-e magától a pánikbetegség?

A pánikbetegséggel nehéz együtt élni, különösen, ha úgy érezzük, kicsúszik a kezeink közül a kontroll a rohamok kapcsán. Érdemes-e arra várni, hogy majd "magától" elmúlik a nehézség? Egyáltalán léteznek-e olyan eszközök, amelyekkel elősegíthetjük a javulást? Mikor és miért érdemes orvoshoz fordulni? Dr. Veres Andrea főorvos, a Pszichiátriai Központ pszichiátere adott választ a kérdésekre.

Újévi fogadalom: 2025-ben ne hagyjuk ki a „nagyrutin” vizsgálatot!

Huszonegy éves kor fölött rizikófaktorok, tünetek hiányában legalább öt évente, krónikus betegség, idős életkor esetén évente javasolt a laborvizsgálat, amely fényt deríthet a tartós fáradékonyság, sápadtság, szem alatti sötét karikák, ingerlékenység, hajhullás, gyors hízás vagy fogyás, haspuffadás, bőrproblémák, véres vizelet vagy széklet hátterében húzódó problémákra is. Mindez azért fontos, mert az időben felfedezett betegségek, nagyobb hatékonysággal gyógyíthatók - mondja dr. Torzsa Péter, a Semmelweis Egyetem Családorvosi Tanszékének vezetője.

© 2004-2022 Családi Háló Közhasznú Alapítvány - minden jog fenntartva.
Ügynökségi értékesítési  képviselet: Adaptive Media
ADATVÉDELMI BEÁLLÍTÁSOK
A szerkesztő ajánlja