SZAKÉRTŐKMUNKAKÖZVETÍTŐKALKULÁTORFOGANTATÁSTERHESSÉGBABAGYEREKNEVELÉSTB, PÉNZÜGYEKÉLETMÓD, EGÉSZSÉGSZABADIDŐRECEPTEK

Meggyilkolták Bagdy Emőke fiát

Juhászné Ráthgéber Réka [cikkei] - 2023-10-25
Az Egyesült Államokbeli Phoenixben brutális gyilkosság történt október 21-én. Egy 18 éves fiatal férfi több késszúrással meggyilkolta a magyar származású Császár Zsoltot, akiről később kiderült, hogy a híres pszichológus, Prof. Dr. Bagdy Emőke fia. A szakember teljesen összetört a hír hallatán és válaszokat keres a szörnyű tragédiára.

Több késszúrással gyilkolt a 2 hete szabadult férfi

„Igen, igaz a hír, megölték a fiamat. Megsemmisültem, felfoghatatlan a számomra” – erősítette meg a híreszteléseket a szakember a Blikk kérdésére. A napilap értesülése szerint a 18 éves Yaaliyah Ezekiel Jackson nővére lakásán vendégeskedett, ahová a nap folyamán Zsolt is megérkezett. Használta a zuhanyt, majd a fiatal férfi rászólt, hogy szedje össze a holmiját, de Zsolt mondta neki, hogy várjon. Összeszólalkozás után a 2 hete szabadult férfi kést ragadott és több késszúrással meggyilkolta az 53 éves magyar férfit.

A FOX News szerint a helyszínre érkező rendőrök megtalálták a többször megszúrt holttestet, valamint az elkövető is a házban maradt, így azonnal elfogták. Yaaliyah elmondása szerint fenyegetőnek érezte Zsolt jelenlétét, ezért támadt rá. Először a konyhában dulakodtak, itt megszúrta 2-3 alkalommal, majd a hálószobába kerültek, ahol szintén több késszúrással a földre terítette az áldozatot és megölte. A bírósági iratok szerint Zsolt sokkal kisebb volt a gyilkosánál, és fele olyan izomzattal rendelkezett, valamint nem volt nála fegyver, amit fenyegetőleg használt volna a 18 éves férfi ellen. A gyilkos mielőtt értesítette volna a rendőröket, először a nővérét hívta fel, akinek elmondta, hogy mi történt.

A bíróság 1 millió dolláros készpénzes megjelenési biztosítékot vetett ki Yaaliyah Ezekiel Jaksonra. A megjelenési biztosíték a szövetségi bíróságon az alperes által adott írásbeli ígéret arra vonatkozóan, hogy minden szükséges bírósági megjelenésen részt vesz, és nem fog részt venni semmilyen illegális tevékenységben vagy a bíróság által meghatározott tiltott magatartásban.

Az édesanya szerint másként történt a gyilkosság

Prof. Dr. Bagdy Emőke szerint azonban teljesen másként történt az eset, és amit az amerikai lapok állítanak, az valótlanság. Elmondása szerint a fia, aki teológusként tevékenykedik az Egyesült Államokban, egy rendezvényre készült, ahol tőrbe csalták, és rablógyilkosság történt. A szúrásokat állítólag a 2 méter magas Yaaliyah Ezekiel Jakson vállalta magára, de más vitte el Zsolt autóját és mobiltelefonját. Emőke azt is elmondta a lapnak, hogy a fiatal férfi 2 hete volt szabadlábon próbaidőn egy reintegrációs program keretében. A hirtelen felindulásra való indokát el sem fogadták, így jelenleg secondary murderrel, azaz nem-indulat bűncselekménnyel vádolják. A nyomozás jelenleg is folyik, így mindenki csak találgatni tud, hogy mi történt. Prof. Dr. Bagdy Emőke arra kérte a nyilvánosságot, hogy ne zaklassák őt és a családját semmilyen formában.

Nyitókép: depositphotos

(A hozzászólások megjelenítéséhez jelentkezz be Facebookra!)

LEGOLVASOTTABB

"Ez egy csoda, hogy ő itt van" - Gryllus Dorka nem számított rá és észre sem vette, hogy 47 évesen újra babát vár

Gryllus Dorka, a népszerű színésznő őszintén mesélt családi életéről és váratlan terhességéről Kadarkai Endre "Nőszintén" című műsorában. A most 52 éves színésznő elárulta, hogy 47 évesen, amikor már lemondott a gyermekvállalás lehetőségéről, hatalmas meglepetésként érte, hogy ismét babát vár.

Tragédia Győr mellett: Gyógyíthatatlan beteg volt a gyermek, akivel az anyja a vonat elé lépett

Győr közelében, Ménfőcsanak mellett egy 41 éves nő végzetes döntést hozott: péntek este karjában hároméves kisfiával egy száguldó vonat elé lépett. A környékbelieket sokkolta az eset, amelyet egyesek szerint az anya kétségbeesése váltott ki, mivel gyermeke gyógyíthatatlan betegséggel küzdött. Az asszony vélhetően tudatosan választotta ki a helyszínt, ahol a vonatok nagy sebességgel haladnak, és ahol nem maradt esély a túlélésre.

Tragédia Tatabányán: öngyilkos lett egy általános iskolás diák

A rendőrség közigazgatási eljárás keretében nyomozást indított az ügy kivizsgálása érdekében.

Mi történik? Több mint 120 iskolában van bombariadó az országban

Csütörtök reggel bombariadókat jelentettek több budapesti és később vidéki iskolából is, miután fenyegető e-maileket kaptak az intézmények. Az érintett iskolák között vannak csepeli, óbudai és újpesti intézmények, valamint a XVII. kerületi Kőrösi Csoma Sándor Általános Iskola és Gimnázium, illetve a Zrínyi Miklós Általános Iskola is.

Családi tragédia Győr közelében: karján a kisgyermekével lépett a vonat elé egy édesanya

Tragédia történt péntek este Győr-Ménfőcsanak közelében: egy édesanya, karján a gyermekével a vonat elé lépett. Az édesanya azonnal meghalt, a gyermek életéért a gyorsan kiérkező mentők küzdöttek, de nem tudták megmenteni – írja a MÁV-csoport Facebook-oldala.

© 2004-2022 Családi Háló Közhasznú Alapítvány - minden jog fenntartva.
Ügynökségi értékesítési  képviselet: Adaptive Media
ADATVÉDELMI BEÁLLÍTÁSOK
A szerkesztő ajánlja