SZAKÉRTŐKMUNKAKÖZVETÍTŐKALKULÁTORFOGANTATÁSTERHESSÉGBABAGYEREKNEVELÉSTB, PÉNZÜGYEKÉLETMÓD, EGÉSZSÉGSZABADIDŐRECEPTEK

Menő? Családbarát? Munka?!

Családinet [cikkei] - 2015-06-29
Június 1-én különleges pályázati felhívást tett közzé a KidsOasis csapata. Álom-Másodállás, a legmenőbb családbarát munka. Állás, ami menő és családbarát. Na, hogy is van ez?!
Menő? Családbarát? Munka?!

A KidsOasis Kft. kezdetek óta azt a célt tűzte ki, hogy egy általuk kidolgozott, szigorú kritériumrendszer alapján minősítse a hazai szálláshelyeket családbarát szempontok alapján. Szem előtt tartva a családok oldaláról felmerülő igazi piaci igényeket, ezzel is megszűntetve az önbevalláson alapuló családbarát értékeléseket.

Új, Álom-Másodállás pályázatuk célja, hogy egy kiválasztott család utazási élményein keresztül mutassa be a már minősített családbarát szolgáltatások milyenségét, rámutatva arra, hogy mennyire más olyan szálláshelyen eltölteni pár napot, ahol a család minden tagjára gondolnak.

Az Álom-Másodállás lehetőség szülőként, hogy több időt töltsünk együtt a gyermekeinkkel, új élményekkel legyünk gazdagabbak, alkossunk, és mindeközben megosszuk véleményünket a nagyvilággal. Nevezni nagyon egyszerű, hiszen egy maximum 1 perces videót kell csak feltölteni a  KidsOasis Álom-Másodállás oldalra július 15-ig, majd gyűjteni a szavazatokat, hiszen a legtöbb szavazatot kapott 10 jelölt mutatkozhat be a zsűrinek. „Igazi, vérbő család legyen, akik jól el tudják mondani, hogy számukra mi a fontos az életben, a nyaralásaik alatt; ezt jól meg tudják fogalmazni, jókedvűek, illetve egy olyan pozitív üzenetet sugároznak, amivel szívesen azonosulunk.” – mondta Hadas Krisztina, műsorvezető, a zsűri egyik tagja.

A végső döntést a KidsOasis által felkért szakmai zsűri hozza meg július végén, így a nyertes és családja augusztus és november között látogathatja meg ingyen a nyolc, KidsOasis által már minősített családbarát belföldi szálláshelyet. Ez idő alatt a nyertesnek tapasztalataikról blogot kell vezetnie, akár videó-bejegyzésekkel is színesítve az élménybeszámolókat.

Már csak 3 hét maradt a nevezésre, így hát videózásra fel! Legyen a tied a legmenőbb családbarát munka, legyetek Ti a legvidámabb Országjáró család!

(A hozzászólások megjelenítéséhez jelentkezz be Facebookra!)

LEGOLVASOTTABB

Felakasztotta magát egy diák egy szegedi általános iskolában

Felakasztotta magát egy diák egy szegedi általános iskolában

A hatóságok teljes hírzárlatot rendeltek el az esettel kapcsolatban.
Szamárköhögésem velőt rázó története

Szamárköhögésem velőt rázó története

Légútjaimat általában békés hámszövet fedi, aminek a felszínén levő kis csillók segítenek kisöprögetni onnan a kórokozókat. Akkoriban éppen egy közönséges megfázással küzdöttem, orrfolyással, enyhe köhögéssel, amivel úgy véltem, a munkám megszakítása nélkül megbirkózom. Azonban a kór alattomos módon dolgozva elkezdett toxinokat gyártani, melyek észrevétlenül megtapadtak a csillós szöveten, méreganyagokat bocsájtottak ki rá, míg egy sűrű, ragadós váladék képződött és a légútjaim beszűkültek. Mindebből annyit érzékeltem, hogy nem kapok levegőt.
Azt mondta egy férfi az apának, hogy szerelmes a 13 éves fiába - akkorát kapott, hogy életveszélyes sérüléseket szenvedett

Azt mondta egy férfi az apának, hogy szerelmes a 13 éves fiába - akkorát kapott, hogy életveszélyes sérüléseket szenvedett

A Borsod-Abaúj-Zemplén Vármegyei Főügyészség vádat emelt az apával szemben.
Mi okozhat magas vércukorszintet reggelente?

Mi okozhat magas vércukorszintet reggelente?

Inzulinos cukorbetegként rendre magas vércukorszintet mérsz reggelente, és nem érted, miért? Elképzelhető, hogy az éjszakai vércukorcsökkenés kiváltotta Somogyi-hatás áll a háttérben. Hogy milyen okok idézik elő ezt az állapotot, és mi a teendő vele, arról Prof. Dr. Somogyi Anikót, a Cukorbetegközpont diabetológus, endokrinológus, lipidológus szakorvosát kérdeztük.
Így szedjük a vitaminokat, nyomelemeket!

Így szedjük a vitaminokat, nyomelemeket!

A téli időszakban még azok is szednek vitaminokat és nyomelemeket, akik az év többi részében nem. Annak érdekében, hogy ezek a készítmények valóban ki tudják fejteni jótékony hatásukat, érdemes tudni, hogy milyen napszakban és mivel érdemes - esetleg mivel nem ajánlott - bevenni, illetve hogy milyen állapotok esetén vagy milyen gyógyszerekkel együtt fontos a körültekintés az alkalmazásuk során. Ezekben a kérdésekben a Semmelweis Egyetem Egyetemi Gyógyszertár Gyógyszerügyi Szervezési Intézet szakgyógyszerészei, dr. Horváth István László és dr. Vajda Péter segítik az eligazodást.

A szerkesztő ajánlja