SZAKÉRTŐKMUNKAKÖZVETÍTŐKALKULÁTORFOGANTATÁSTERHESSÉGBABAGYEREKNEVELÉSTB, PÉNZÜGYEKÉLETMÓD, EGÉSZSÉGSZABADIDŐRECEPTEK

Hasznos tippek, trükkök a babakocsihoz

Németh Noémi [cikkei] - 2016-03-07
A babakocsi sokszor útban van, nincs tökéletes hely a tárolására, elszakad a fogantyúja, felborul, ellopják... De egy kis kreativitással minden felmerülő probléma megoldható, sőt, néhány plusz eszközt igénybe véve a lehető leghasznosabb "segítőtársaddá" válhat.

Kilötyög az ital a babakocsi alján? Nem boldogul apa a kocsi kinyitásával? Megszakadsz a csomagoktól, de az alsó tárolórekesz már tömve van? Ahogy kiveszed a picit, a túlsúlytól azonnal felborul? Minden kisgyerekes anyuka számára ismerős problémák ezek, ám néhány kreatív anyukának mindenre van egy szuper ötlete.

Nézd meg a videót és kövesd a példájukat! Pár perc alatt olyan szuper járgánnyá alakíthatod át, amiben nyáron nem kell féltened babádat a leégéstől, télen pedig nem akad el a kereke a jeges, egyenetlen talajon sem. Így válhat majd a babakocsi a leghasznosabb segítségeddé!

Az 1:35-nél kezdődő jelenethez azonban hozzáfűznénk: csak akkor szabad ily módon letakarni a babakocsit, ha enyhe az idő. Kánikulában tilos így "bezárni" a kicsit, mert a levegő megreked odabent, és akár 40-45 °C-ra is felmelegedhet a hőmérséklet a babakocsiban - ez pedig halált is okozhat!

Forrás: www.youtube.com

(A hozzászólások megjelenítéséhez jelentkezz be Facebookra!)

LEGOLVASOTTABB

Három gyerek tűnt el Szigetszentmiklósról

A szigetszentmiklósi rendőrök a lakosság segítségét kérik három gyermek eltűnésének felkutatásában.

Elmúlhat-e magától a pánikbetegség?

A pánikbetegséggel nehéz együtt élni, különösen, ha úgy érezzük, kicsúszik a kezeink közül a kontroll a rohamok kapcsán. Érdemes-e arra várni, hogy majd "magától" elmúlik a nehézség? Egyáltalán léteznek-e olyan eszközök, amelyekkel elősegíthetjük a javulást? Mikor és miért érdemes orvoshoz fordulni? Dr. Veres Andrea főorvos, a Pszichiátriai Központ pszichiátere adott választ a kérdésekre.

Tények és tévhitek a máj méregtelenítéséről

Év elején sokakban felmerül az úgynevezett májméregtelenítés gondolata, különösen néhány átmulatott éjszaka után. De vajon valóban méregteleníthető a máj? Megvédhetjük-e a májunkat a károsodástól és ha igen, mit kell ehhez tennünk? Dr. Németh Aliz, a Hepatológiai Központ hepatológusa, gasztroenterológus adott hiteles válaszokat a kérdésekre.

Mit tehetünk, ha folyamatosan romlik a gyermekünk szeme?

A gyermekek látása világszerte egyre rosszabb, és ennek egyik egyértelmű oka a képernyő előtt töltött idő növekedése. Egy globális tanulmány szerint az utóbbi években egyre több gyermeknél jelentkezik miópia, más néven rövidlátás.

Függőséghez vezethet az egészséges étrendhez való túlzott ragaszkodás

Egyre többen követik szélsőségesen az ún. tiszta étkezés (clean eating) diétát, amelynek során csak organikus, bio vagy éppen kizárólag általuk egészségesnek hitt ételeket esznek. A Semmelweis Egyetem kutatása szerint például a divatmodellek több mint harmada hajlamos lehet az egészséges ételfüggőségre, pedig az ún. orthorexia nervosa akár súlyos egészségügyi problémákhoz is vezethet.

© 2004-2022 Családi Háló Közhasznú Alapítvány - minden jog fenntartva.
Ügynökségi értékesítési  képviselet: Adaptive Media
ADATVÉDELMI BEÁLLÍTÁSOK
A szerkesztő ajánlja